Bodypainting plesové šaty

Plesové šaty namaľované na tele. Meníme rozprávky na skutočnosť. Vďaka bodypaintingu môžete ísť na ples nahá a zároveň oblečená. Naša rozprávka má nový názov "Cisárové maľované šaty".

Projekt namaľovaných plesových šiat ktorý sme vytvorili pre isté médium. Modelky majú vrchnú časť tela maľovanú v dizajne plesových šiat a doplnenú so zladenou spodnou sukňou. 

Zaujímavé je, že ľudia, ktorí prídu na evente do kontaktu s takto "odetou" ženou si v prvej chvíli ani neuvedomia, že top je maľovaný a modelka je vlastne nahá. Chvíľu im to trvá, kým si to uvedomia a niektorých treba na to zvlášť upozorniť, lebo táto skutočnosť im úplne uniká. :-)

Bodypainting plesové šaty sú výnimočná atrakcia pre výnimočné chvíle. Vhodné na firemné spoločenské eventy, ako atrakcia programu, alebo oblečenie hostesiek. Rovnako je to vhodný úbor pre sebavedomú účastníčku súkromnej párty. 

Vytvorenie jedného modelu "šiat" trvá cca 2-4 hodiny, podľa náročnosti. Maľbu zafixujeme špeciálnym lakom, aby vydržala celý večer a bola potešením pre prítomných.Maľované šaty na tele. Bodypainting by Marta. Ball Gown.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Model: Katka, Sandra

Bodypainter: Marta Gejdošová, Xavier
Vlasy: Marta Gejdošová
Foto: (C) SHARMANT s.r.o., Braňo