Bodypainting na oslave 50. narodenín

Bodypainting hosteska ponúkajúca prekvapených hostí pohárikom na uvítanie bola atrakciou nádhernej oslavy päťdesiatín oslávenca v hoteli Turiec v Martine.  Po príchode a usadení hostí sme Welcome drink stôl zbalili, modelka dostala namiesto stola sukňu a stala sa súčasťou spoločnosti. O fotenie s ňou bol samozrejme veľký záujem.  

Modelku som maľovala na hotelovej izbe a obliekla som ju "do šiat" z metalických farieb. Výzdoba nášho Welcome drink stola, zvolené doplnky i dizajn modelky ladili a prostredím a so svadobnou výzdobou. Takto to má vyzerať, keď sa dobre naplánuje a zrealizuje.  :-)  Je to dôkaz, že naša atrakcia Bodypainting Welcome Drink je ozdobou každej kvalitnej párty. A nezáleží na tom, či je to firemný event, alebo súkromná oslava.  

Bodypainting Welcome Drink by SHARMANT event production. Bodypainter Marta GejdošováBodypainting Welcome Drink by SHARMANT event production. Bodypainter Marta GejdošováBodypainting Welcome Drink by SHARMANT event production. Bodypainter Marta GejdošováBodypainting Welcome Drink by SHARMANT event production. Bodypainter Marta GejdošováBodypainting Welcome Drink by SHARMANT event production. Bodypainter Marta Gejdošová