Bodypainting Fashion Show premiéra

Vo štvrtok 3.10. 2013 sa konal v bratislavskom hoteli Tatra krst mojej, v poradí už druhej, knihy „Krása nie je vecou náhody“. Kniha je praktickou príručkou pre ženy, ktoré chcú byť krásne každý deň. Viac info o knihe nájdete tu: Kniha o kráse.
Kto v ten večer prišiel na tento krst, neoľutoval. Program sa niesol v duchu krásy, pôvabu a ľudskosti.
Profesionálne zvládnutý program, ktorý moderovala redaktorka TV Markíza Andrea Paulínyová, bol doplnený famóznym vystúpením gitarového dua Entre Cordes, hostí očarovala svojim spevom, vždy krásna, Marcela Molnárová, ktorá sa predstavila aj v úlohe modelky. Módna prehliadka návrhárky Zuzany Bottkovej bola skvelou inšpiráciou pre nadchádzajúcu spoločenskú sezónu. Jej osviežením bolo, že modely nepredviedli profesionálne modelky ale obyčajné a predsa krásne klientky štúdia SHARMANT. Program vyvrcholil Bodypainting Fashion Show.
Aj samotný krst bol výnimočný. Knihu najskôr „pričaroval“ známy iluzionista Peter Šesták, potom ju čarovným práškom a prameňom vlasov pokrstili speváčka Marcela Molnárová a moderátor Miloš Bubán.
Celý večer mal ale aj charitatívny rozmer. Výťažok z tejto akcie som venovala občianskemu združeniu Europacolon Slovensko, ktoré bojuje proti rakovine hrubého čreva. Dar prebral zakladateľ združenia moderátor Patrik Herman.

Bodypainting Fashion Show pod mojou autorskou taktovkou bola takto prvý kráte prezentovaná na Slovensku a mojou ambíciou je urobiť z tejto show tradíciu.

Bartislavskú premiéru mala na tomto podujatí aj atrakcia Bodypainting Welcome drink, kde modelka pomaľovaná na vrchnej časti tela vystupuje zo stredu špeciálneho stola a ponúka prichádzajúcich hostí Welcome drinkom.

Bodypainting Fashion Show, Bratislava, Slovakia 3.10.2013, SHARMANT event productionBodypainting Welcome Drink, SHARMANT event production, Bratislava, Slovakia

Marta Gejdošová, autorka knihy Krása nie je vecou náhody. Bodypainting boys hostess. SHARMANT event production