BODY ART SHOW 2014 mala úspech

Body Art Show 2014 brandSpoločnosť SHARMANT Production a Stredisko kultúry Bratislava-Nové Mesto privítali v piatok večer vzácnych hostí. Bodypainterov z celého Slovenska. Body Art Show, prvá akcia tohto druhu na Slovensku, mala obrovský úspech. Odborná aj laická verejnosť s úžasom sledovala unikátne predstavenie bodypainterov, maľujúcich nezvyčajné obrazy priamo na nahé telá krásnych modeliek.
Umenie zaznávané aj ospevované, telá nahé a predsa oblečené, realitu aj dokonalú ilúziu predviedli publiku najlepší slovenskí bodypainteri. Marta Gejdošová, Maya Urbanová, Anička Kružliaková, Tibor Vrtík a Ján Xavier Melíšek.

Pozvanie na prvú akciu tohto druhu na Slovensku, prijal aj vzácny hosť, predseda Svetovej asociácie bodypainterov Alex Barendregt.

Unikátna prehliadka, sľubujúca vzrušujúci zážitok splnila očakávania publika, aj samotných organizátorov. Jej spestrením bolo maľovanie tela modelky priamo pred zrakmi divákov.
Výnimočný večer obohatil aj originálny program. Vystúpenie tanečnej skupiny Latino Flash Miguela Méndeza, hudobnej skupiny Abscondo, predstavenie 16 násobného majstra sveta vo free style karate Davida Gavalca, unikátna svetelná LED show a sexi predstavenie umenia Pole Dance, ktoré predviedla Kristína Slováková. Súčasťou programu bola módna prehliadka mladej dizajnérky Karolíny Zálesňákovej v ktorej šatách sa predviedli aj herečka Zuzana Vačková a speváčka Marcela Molnárova so svojimi  dcérami.
Večer plný farieb zameraný na krásu ľudského tela mal aj charitatívny rozmer. Umelci a organizátori sa výťažok z neho rozhodli venovať na ušľachtilý cieľ. Občianskemu združeniu na pomoc detskej onkológii v Bratislave.
Čerešničkou na torte tohto výnimočného večera bol krst bodypainting kalendára Marty Gejdošovej, ktorý pokrstil Alex Barendregt.
Prvý, mimoriadne úspešný, ročník slovenskej Body Art Show, je predzvesťou jeho ďalších pokračovaní. 

Pozrite si fotky z podujatia FOTO Body Art Show 2014                                                       English translation

Body Art Show 2014, Bratislava Slovakia, Defile on stage. Bodyapainting Slovakia, SHARMANT production
Garantom podujatia BodyArt Show bola známa vizážistka Marta Gejdošová, majiteľka salónu krásy SHARMANT, ktorá sa bodypaintingu venuje už dlhšie a od roku 2011 je, ako jediná zo Slovenska, členom World Bodypainting Association. 
Organizátorom podujatia bola produkčná spoločnosť SHARMANT s.r.o.. Tvorba a realizácia atraktívnych sprievodných programov pre spoločenské a firemné podujatia.   www.sharmant.eu

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ďakujeme partnerom, ktorí podporili realizáciu podujatia BodyArt Show:

Hlavní reklamní partneri

Vinárstvo PEREG   www.pereg.sk

Hotel Bratislava****   www.hotelbratislava.sk

Reklamní partneri
SIMPLY SUPPLIES - kancelárska technika Xerox a HP    www.simplysupplies.sk
Agatex - reštauračný a banketový textil   www.agatex.sk
COPY PRINT BRATISLAVA - kancelárska technika Xerox    www.copy-print.sk
Agentúra PRIMA - eventová agentúra  www.agenturaprima.sk
TASHA - všetko pre starostlivosť o nechty a telo   www.tasha.sk
Complete Care Investments - distribútor BK Brazil Keratin   www.brazilkeratin.eu

Mediálni partneri
Damskajazda.sk - online magazín pre odvážne ženy   www.damskajazda.webnoviny.sk
PayPer Vision - LED veľkoplošné obrazovky   www.paypervision.sk
TV Bratislava - lokálna televízia mesta Bratislavy  www.tvba.sk
AbsolutLOOK - časopis pre modernú ženu a profesionálov   www.absolutlook.sk
Epicure - časopis na úrovni   www.epicure.sk
GUEST magazín - mesačník venovaný cestovného ruchu a turizmu  www.guestmagazin.sk
VIP magazín - mesačník pre moderný životný štýl človeka
Šarmantná žena - dámsky časopis
Rodina a zdravie - všetko o rodine