Kniha o kráse

Kniha Krása nie je vecou náhody, autor Marta Gejdošová, Vydavateľstvo SHARMANT  Som autorkou knihy "Krása nie je vecou náhody", ktorá je takým sprievodcom zmenami imidžu a starostlivosti o krásu. Ukazujem v nej, ako sa každá žena môže stať krásnou vďaka zmene imidžu úpravou vlasov a líčenia. V knihe nájdete praktické rady a ukážky pri líčení, návody i odporúčania ako sa starať o pleť a vlasy, ako aj odpovede na najčastejšie otázky, ktoré súvisia so starostlivosťou o vzhľad. Kniha pomôže zorientovať sa v používaní kozmetických a vlasových prípravkov. Rady, odporúčania a postupy sú veľmi konkrétne, lebo vychádzajú zo mojich skúseností a dennodennej praxe. Odborný výklad a podrobný popis krokov sprevádza bohatá fotodokumentácia s viac ako 350 fotografiami.
Každá žena chce byť krásna a šarmantná. Ale krása nie je vždy len vecou náhody. Pre svoju krásu musíte urobiť trošku viac a preto by ste si mali túto knihu kúpiť.
Knihu som uviedla na trh slávnostným krstom dňa 3.10.2013 o 18:00 hod. v bratislavskom hoteli Tatra. Krstními rodičmi knihy boli Miloš Bubán Marcela Molnárová. Účastníci krstu videli prvýkrát v Bratislave atrakciu Bodypainting Welcome drink a súčasťou programu bola i prvá Bodypainting Fashion Show.

Viac info o knihe nájdete tu Kniha o kráse.
Knihu si môžete kúpiť v každom lepšom knihkupectve vo vašom okolí, alebo objednať prostredníctvom renomovaných internetových portálov predávajúcich knihy. Knihu si môžete kúpiť aj priamo z vydavateľstva SHARMANT za veľkoobchodnú cenu.
Objednávka knihy

Marta Gejdošová, autorka knihy Krása nie je vecou náhody. Foto SHARMANT

 

 

Marta Gejdošová, autorka knihy "Krása nie je vecou náhody"

 
 

Poďakovanie partnerom knihy "Krása nie je vecou náhody"

Veľké poďakovanie patrí exkluzívnym partnerom Europartners a spoločnosti su2, ktorí výraznou mierou prispeli k vydaniu tejto knihy Krása nie je vecou náhody a reklamnému partnerovi knihy spoločnosti Diochi Slovakia.

Europartners spol. s r.o. je taliansko-slovenská spoločnosť, ktorá ponúka  bohatý a komplexný sortiment profesionálnej kozmetiky pre všet-kých odborníkov venujúcich sa skrášľovaniu tváre a tela. Súčasťou programu je aj výuka a ďaľšie vzdelávanie kozmetičiek vo forme seminárov, školení a vzdelávacích pobytov.   www.europartners.sk

Su2, s.r.o. je dodávateľom profesionálnych kozmetických značiek, doplnkov a pomôcok pre kadernícke salóny. Venujú sa i odbornému poradenstvu pre kozmetické a kadernícke salóny a organizovaniu školení o nových trendoch a technológiách vo vlasovej kozmetike.        www.su2.sk

Diochi Slovakia s.r.o.  Distribútor bioinformačných prírodných produktov DIOCHI  www.diochi.sk