Použitie bodypaintingu na eventoch

Bodypainting na evente Playboy. Bodypainting by Marta, SHARMANT Bratislava·  Bodypainting hosteska
Model je namaľovaný na mieru v štýle eventu a včas pripravený na mieste na svoje účinkovanie.
Počas akcie plní svoje poslanie ako napr. topless hosteska, maskot, alebo „živá socha".

·  Bodypainting show
Maľovanie pred účastníkmi eventu. Live show cca 15 minút pred prítomnými hosťami.  
Alebo tvorba bodypainting modelu je súčasťou podujatia a účastníci môžu sledovať prácu bodypaintera od začiatku až do finálneho konca.

·  Bodypainting workshop
Hostia eventu si môžu sami vyskúšať maľovanie na nahé telo modelky. Pod odborným vedením bodypaintera si namaľujete modelku alebo modela. Bodypainting workshop ako súčasť večerného programu (cca 20 min.). 

·  Bodypainting go-go tanečnice 

Bodypainting modelky ako go-go tanečnice sú súčasťou sprievodného programu disco clubu či veľkej tanečnej párty.

·  Bodypainting sushi

Podávanie sushi na nahom tele modelky. Modelka je naštylizovaná – vlasy, make-up a telo namaľované jednou farbou alebo jemným dizajnom vo farbe eventu tak, aby vyniklo podávané jedlo, stolované na jej tele. 

·  Bodypainting Welcome drink
Modelka vystupujúca zo stredu špeciálneho stola, ponúka welcome drink pri vstupe do priestorov eventu.
Počas príchodu hostí pôsobí ako príjemné prekvapenie a ponúka prichádzajúcich hostí welcome drinkom. Modelka má maľbu na vrchnej polovici tela a upravené vlasy. Umelecká realizácia a štylizácia modelu korešponduje s témou podujatia.

·  Živé sochy / živé obrazy 
Bodypainting modelky pomaľované na celom tele ako súčasť priestoru eventu. Pózujú nepohnuto na podstavci imitujúc sochy. Rovnako živý obraz, kde je hosteska umiestnená vo veľkom obrazovom ráme.
 
·  BODY ART EXHIBITION 
Exhibícia krásy umenia maľovania na telo je pódiová show (15-20 minút) v ktorej uvidíte atraktívne modelky a modelov oblečených iba do pestrých farieb, sprevádzané živým speváckym a tanečným vystúpením. Téma a počet modeliek pripravíme na mieru vášho eventu.
 
Nezabudnite. Vyhotovenie a umelecké stvárnenie modelu ako aj počet modelov je možné prispôsobiť podľa vašich požiadaviek a na mieru cieľovej skupiny či charakteru podujatia. Realizujem kompletnetnú produkciu bodypaintingu, od kreatívneho návrhu, cez maľbu, úpravu vlasov, doplnky a styling až po zabezpečenie dievčat a chlapcov ako modelov. Mám bohaté skúsenosti z pôsobenia doma i v zahraničí. Rada vám poradím a navrhnem optimálne riešenie pre váš event. Dajte mi len vedieť ešte dnes vaše predstavy. Použite kontaktný formulár Napíšte mi.

Bodypainting hostess girls by SHARMANT event production Bodypainting Workshow by SHARMANT event production.     

Viac obrázkov o využití bodypaintingu na eventoch si môžete pozrieť v galérii FOTO bodypainting na eventoch.

Viac obrázkov o využití bodypaintingu na eventoch si môžete pozrieť v galérii FOTO bodypainting eventy.